středa 3. října 2012

DnesŘíjen mě zastihl ve stavu chronické únavy. Dnes byl po dlouhatánské době den, kdy jsem měla pocit, že mám zase chuť a energii něco dělat (kromě pletení, to jsem zatím schopná dělat v jakémkoliv stavu). Znamená to např., že jsem fotila, dala jsem si po dlouhé době sukni, koupila jsme si novou vlnu, dodělala jsem Hynečkovu vestu a šla jsem si zacvičit. Věřím, že se dny jako ten dnešní budou zase množit. Pekný večer.

4 komentáře:

 1. Taky to tak mívám, návaly energie a do toho mi zase padají neočekávané události, jako nemoci dětí, migréna a tak ;-) Tak přeji, ať se hezké dny pěkně kumulují! Vesta vypadá moc dobře a ta nová vlna také! Hezký večer! Jana

  OdpovědětVymazat
 2. Taky mám pocit, že organismus se s podzim zpomaluje. Navíc naše starší dítko začalo chodit do školy...a je to náročnější než jsem doufala. Ještě že stále svítí sluníčko :)
  Vlna nádherná - kam na ni v Brně chodíte?
  Hezké dny
  Ta Ita

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mít školáka je náročné, i když ho to ve škole baví a zvládá, tak prostě povinností přibude....je to taky tím. Pro vlnu chodím do galanterie na Jánské nebo na Rašínové, mají v obou.

   Vymazat