úterý 29. května 2012

Dnes

Dnes ...den jako každý jiný a přsto originální...torchu smíchu, trochu vzteku, trochu pláče, trochu radostí, jídlol, spánek, pohádka a hlavně ven......


Přišla mi látka na sukni - jsem nadšená  doufám, že to dobře dopadne.....


Dnes jsem vzala ven foťák, po dlouhé době jsem se k tomu odhodlala, protože je opravdu těžký a obvykle toho s sebou nosím dost:-)

A tak jsem si fotila na zahradě...... 
 

 
 

neděle 27. května 2012

Sami

Uplynulý víkend jsem  strávila jen s nejmladším, starší byli na pánské jízdě s tátou. Snažila jsem se odpočívat, užívat si Hy, užívat si přítomnost, četla jsme si, dívala se na detektivky a taky jsem šila. Lépe řečeno došívala, dodělávala a tak. Byl to fajn čas. Menší kabelka na doklady, deštník a pití:-) Podšívka a aplikace je z krásné látky Gullan Blom z Ikea.Další plážová, trochu menší, bez zipu, na doklady může sloužit boční kapsa na zip. 


 Kabelaka pod rameno s ptáčkovou aplikací z látky Evalotta, která mě nepřestává inspirovat:-)
Kabelka pro našeho houslistu, na notový sešit, pavouka a tak:-) Protože má rád vesmír, tahle látka  je pro něj jak stvořená:-)

Krásný týden!
úterý 22. května 2012

Dnes

Chlapci dnes dostali nový přehrávač. Škaredější v přijatelné kategoriri, ceně a výkonu bohužel už neměli:-), takže musel (prý:-) být vybrán tento obludný, nicméně dětmi s nadšením přijatý stroj:-)No a tak jsme dnes poslouchali....Nerez, Mozarta a Claptona....výborný čas.


Já jsem dokončila kabelečku č. 2:-) Má krásnou puntikatou podšívku, vyšitý proužek na klopě a zatím nemá majitelku:-)
neděle 20. května 2012

Plážová

Dnes se dopoledne u nás nevařilo (byla svíčková od maminky), kluci si hráli s tátou a Hynek spal. To vše dohromady mi umožnilo usednout na delší dobu ke stroji a došít první z kabelek určených k prodeji...
Kabelka je opravdu velká, díky Bellet a jejímu skvělému časopisu Marina se mi podařilo vsadit zip:-). Podšívka je z látky Annbeth z Ikea. Mám radost:-)

pátek 18. května 2012

Ptáčková
Dnes jsem konečně nafotila kabelku, kterou už mám ušitou dlouho. Je to  opět typ "vleze se tam všechno", podšívka a aplikace z krásné látky Evalotta z Ikea.

Půjčila jsem si několik čísel Mariny a tak už zase vím víc jak na to a jak ne...těším se na další šití. Akorát nevím, kdy to bude:-)


 Závěrem jedna akční opět se zastávky:-) asi před měsícem. Fotil opět K. na můj mobil.
Krásný víkend.

středa 16. května 2012

Už je líp, přípravy a domácí zvěř
Tož jsme si konečně pořídili nějaké domací zvíře. A rovnou asi 1000 kousků:-) První krmění....
Neštovice už jsou na ústupu, M začíná pomalu jíst a  používat ruce, uf....

pondělí 14. května 2012

Konečně vkládám fotku kabelečky, která už má svoji majitelku:-) Vznikla ze zbytků džínsoviny a krásné designové látky, střih jsem si tak nějak vymyslela.
sobota 12. května 2012

Ta da daaaaa
Tak tady je!

Technické parametry:-)
5 klubíček příze Drops Delight
58 květů
cca 15 hodin práce
návod zde

pátek 11. května 2012

Dnes

Dnes jen fotky, nemám sílu na komentář, večer byl náročný.....


čtvrtek 10. května 2012

DnesKnedlíčky k obědu podle Jany K...mňamka!


Japonský šál už ve finální úpravě....jupí!


H už se osypal, ale zatím je to zlatý, bez teplot a jiných příznaků....uf!


M v poslední dny jede ...asi má nějaké psací senzitivní období......wow!
Dnes jsem prala a chystala látky z Ikei na šití kabelek, které mám v plánu na prodej na jedné letní akci. Moc se na to těším a teď se kochám tou nádherou. Hmmmmmm.....