úterý 26. června 2012

Konec kabelkám

Dnes jsem dokončila poslední z kabelek. Opatřila jsem je jmenovkami a vyslala do světa hledat nové majitele. Cítím úlevu.

Dnes se loučím obrázekm zosobněného přítomného štěstí.


VčeraVčera jsem došila jednu z posledních kabelek, které mám v hlavě...nakonec mi přišla taková skoro pánská a a taky si ji hned jeden milý pán odvezl:-) ale pro svoji dámu....:-)
 

 
Kluci, dík za skvělou návštěvu, přijedte zas!

středa 20. června 2012

Dnes

Dnes dokončená kablka pro milou čtenářku blogu:-)úterý 19. června 2012

Dnes

Dnešní květiny - celé z naší zahrádky - velká radost:-)pondělí 18. června 2012

Víkend

Minulý víkend jsme si prodloužili a odjeli jsme s přáteli do Dvora Králové, kde je v zoologické zahradě nově vybudovaný krásný kemp. Jeli jsme poprvé celá rodina pod stan a ověřili jsme si, že to dáme:-). To je pozitivní zpráva:-)
Opět  a znovu jsem byla fascinovaná krásou a majestátností zvířat, která jsme mohli pozorovat. Některá zvířata mi přišla tak nádherná a úplně zbytečně nádherná, prostě Ten kdo je vymyslet, má neskutečnou fantazii a vkus.
Z krásného víkendu zůstala ve vzduchu jen jedna otázka: máme my lidé právo zvířata chytat, zavírat do klecí (nebo výběhů) a chodit se na ně dívat?

středa 13. června 2012

Cestovní


Zítra vyrážíme na naši pletošní první dovolenku a tak mě napadlo na poslední chvíli, že ušiju klukům do auta kapsáře. V jedné z Marin, co mám půjčené (díky, Ivo), je návod, kterým jsem se volně inspirovala:-) No a když jsem včera vArdecu na Jánské koupila látky, bylo mi jasné, že to musí dobře dopadnout...... mám radost.
Ta krásná látková mapa je úžasná až na to, že jsem při bližším ohledání zjistila, že vůbec neodpovídá realitě. Střední Evropa se tam vůbec nevyskytuje a Francie sousedí s Borneem. Moc tom nerozumím, jaký to má význam...ale pěkné to je:-)

pondělí 4. června 2012

Dnes

Jsou dny, které uletí jak vítr. 
Ale jsou i dny, kdy člověk tahá očima za rafičky u hodin a potácí od svačiny k obědu, od spánku nejmladšího k dalšímu spánku, od kofliktu k dalšímu konfliktu. A za celý den se vzmůže na jednu aktivitu a pak je z toho unavený až do morku kostí...tak takový den byl dnes.

pátek 1. června 2012

Dnes

Začal červen, počasí je jak v dubnu a my jsme zase doma zavření s rýmou a kašlem. Co naplat.


K dnes fotil a taky se učil šít. Šlo mu to výborně a moc ho to bavilo.Já jsem dnes došila kabelušku Červenku, na přání:-)