úterý 11. února 2014

Julie


V neděli večer jsem si pustila tento krásný film a dostala jsme neodolatelnou chuť na maso, které jinak vařím zřídka. Dnes jsme si pochutnali, i když Julia Child by si o tomhle jídle myslela své.

Film je moc pěkný, oddechovka a moc fajnová. 
Julia Child byla autorkou kuchařek, která naučila Američanky vařit francouzskou kuchyni.
Meryl Streep ji hraje naprosto skvěle, což si snadno ověříte, když si najdete některý z dílů její televizní show "French chef" a srovnáte ji s tím, jak mluví ve filmu.

Na Pinterestu je toho k Julii Child opravdu hodně:-)

http://media-cache-ak0.pinimg.com/236x/d8/b8/61/d8b861c0362bc00419723d667e9b6241.jpg 

A party without a cake...is just a meeting! - Julia Child:: Words to Live By:: Quotes - P.S:You can lose weight fast using these natural drops from-> XRasp.com 
I want this to hang in my kitchen! I know they both are bad for you in excessive quantities but it's too funny to not hang this somewhere!

"Find something you're passionate about..." - Julia Child #quoteJulia Child. Vintage Awesome!!! #photography, #women, #history 
Julia Child...inspirativní žena.......
Dobrou chuť!

6 komentářů:

 1. Mas pravdu, film je krasna oddechovka. A domaci knedliky? Teda katerino, ty se nezdas :o) Domaci dela malokdo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jejda Michaelo, tohle jsou stoprocentní Tesco knedlíky. Ne že bych domácí neuměla :-), ale nebyl čas a síla a ony ty kupované nejsou někdy špatné - rohlík nebo knedlík, mi to přijde jedno:-))

   Vymazat
 2. film jsem ještě neviděla, díky za tip.

  OdpovědětVymazat
 3. Party bez koláče.... To si někam poznamenám:-))

  OdpovědětVymazat
 4. Taky se připojuju jako fanynka tohoto filmu (a hlavně Meryl Streep). Je to příjemný film a hláška "My rádi jíme, a jsme v tom čím dál tím lepší" u nás zdomácněla :)

  OdpovědětVymazat
 5. Díky za připomenutí milého filmu, občas si jej pouštím k žehlení a následně dostanu strašnou chuť něco pořádného uvařit a sníst! Petra

  OdpovědětVymazat