čtvrtek 18. září 2014

Letošní září.......mě docela semlelo a to mu ještě není konec. Změna prázdninového režimu do školního řádu se dvěma školáky, okořeněného pořádnou dávkou hudebky mi vysála sílu, kterou na blog mívám. Pletu přes bolavé ruce, které se bohužel ruku v ruce s únavou opět ozývají. Ale žiju. A v duchu i v srdci (Helčo:-) se pomalu chystám na mnohem větší změnu - stěhování.  Držte prosím palce.

11 komentářů:

 1. Stěhování?! To ti, Katko, budu opravdu držet palce. Zažila jsem jej za posledních 12 let čtyřikrát. Hlavně dostetek pevných krabic a široké lepící pásky (zalepit také dveře od skříněk, ať se neotlučou při náhodném otevření).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky Elen, já myslím, že psychická stránka je ještě těžší než ta fyzická, ale obojí se bude muset zvládnout, že?:-)

   Vymazat
  2. O tom jsem ti schválně radši nepsala, nač tě strašit. Ale když už jsi začala sama... Podívej, lidi, které miluješ, si bereš sebou. A oblíbené věci také. Uvidíš, že nový domov se od starého příliš lišit nebude.
   Z prvního a druhého stěhování jsem měla obavy. Ale zvládli jsme to. Při třetím a čtvrtém to už byla spíše fyzicky náročná akce.
   Pokud děti nebudou měnit školu a nepřijdou o kontakt s kamarády, nečeká vás až tak velká změna. Moc na vás myslím.

   Vymazat
 2. Stěhování bude v pohodě! Jen si k času, který si myslíš, že bude trvat balení, přidej navíc tak 14 dnů na stranu bezpečnou. Myslet budu. Zase na druhou stranu člověk i dost nepotřebných věcí vytřídí... Jsem otravná s tím optimismem, že:-)))
  Nám začnou dělat od pondělka kravál v baráku se stupačkama a malej poo spí a není zvyklý usínat v kočárku, tak to bude taky určitě velmi zajímavé...
  Hlavně ať ruce nebolí! Mia

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mio, díky, optimismus nevadí, jen houšť:-)

   Vymazat
 3. Pravidelne sleduji mistni pletky a kocham se z te krasne tvorby. Ja bych se stehovala hned a klidne i do jine zeme. Neboj se, Katerino, urcite to bude velky krok , ale jiste je radne promysleny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, Michaelo, je to promyšlené, ale srdce zatím ještě nebere... ale to přijde, věřím...

   Vymazat
 4. Stěhování bude v pohodě...to zvládnete....Hlavně u toho nepřestaňte ( ve volných chvilkách ) plést....moc ráda sleduju Vaše úspěchu.
  A kam se vlastně stěhujete?
  Santinka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc, pletení nepustím, jen aby ruce fungovaly jak mají, díky...

   Vymazat
 5. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Připojte se k úspěchu Spojte se s více než 4,000,000 obchodníků a investorů ze 170 zemí

  Otevřené obchody na eToro: 227,651,647

  OdpovědětVymazat