sobota 30. srpna 2014

Shaelyn


 

Fotky hovoří samy...prostě nádhera.
Vzor: Shaelyn/ Leila Raabe
♥♥♥

středa 20. srpna 2014

Malé radosti

 **poslední bazalka a rukola a první dýně ***

***dítě zabrané do hry....***

 ***...blížící se konec...***

*** večerní chvilka pletení***


sobota 16. srpna 2014

Krkonoše

Letošní podivné Krkonoše....hodně deště, porouchané auto, viróza, zima jak v listopadu, foťák zapomenutý na prvním motorestu cestou...
Ale taky spousta smíchu a zpěvu, Dostihy a sázky, fotbálek, lítaní v dešti, pozorování měsíce, večerní povídání, stezka odvahy, Sněžka a foťák po týdnu nalezený v motorestu cestou domů. A pak že lidé nejsou dobří....

pondělí 4. srpna 2014

Studie tyrkysových pruhů


Projekt snů....z příze dovezené z výletu do Amsterdamu.
Musím říct, že je to opravdu extrémně příjemná příze, z níž plést byl velký zážitek a předpokládám, že nosit ho bude podobně příjemné.....

Co se týká návodu, měla jsem již dlouho vyhlídnutý. Nepravidelnost velmi jednoduše dosahnutá pomocí zkrácených řad...nádhera. Celé hladce.....rafinovaná jednoduchost. 

Technické parametry:
Návod: Stripe Study Shawl od Veery Valimaki
Příze: Madelinetosh Merino Light (2x100g/384m)
Jehlice: 4
Dojem: ♥♥♥

PS: žádný z mých dvou foťáků, které mám k dispozici, nedokáže pobrat odstín tyrkysové správně, bohužel, ve skutečnosti je to vše ještě jinak a stokrát krásnější, kdo se chce přesvědčit, ať neváhá přijet do Brna:-))


neděle 3. srpna 2014

3
Když se náš nejmladší narodil, měla jsme pocit plnosti a štěstí, že mám tři děti a velkou rodinu, tak jak jsem po tom vždycky toužila. Teď po těch třech letech s ním jsme se naučila pokoře - on je dítě, které mě dostavá na moje dna a k mým hranicím...vím, že nejsem takový rodič, jaký bych chtěla být a učím se s tím žít...nelituju.

Včera večer v Náměšti


Jeli jsme na Trabandy a zůstaly jsme až do půlnoci....
Koncert Trabandů v půl 6 navečer za světla obklopena sedícími nehnutými (?) diváky byl trochu podivný, ale Jarda Svoboda a jeho band nezklamali....těším se na novou desku!

Jedna písnička pro Janu Koh.:-)


 a tahle pro všechny....


po Trabandech nezapomenutelná Michal Kamala v noci meditace se Spiro....


Ať žije hudba..........pátek 1. srpna 2014

Konec...

Pomalu ale jistě končím své pletení s Madelinetosh Merino Light - královskou přízí.....bylo mi ctí a státním svátkem....naštěstí mám před sebou ten krásný šátek a blížící se podzim. Nicméně toho je situace na kterou se přesně hodí tento vtípek....:-))) pro milovníky klubíček a fanoušky Hry o trůny:-).