neděle 31. ledna 2016

Do lesa....
Do lesa chodíme v poslední době často a moc nás to baví - kluci hledají "kešky" a je to fakt zábava:-) objevovat kouty kolem domova...

"Into the woods" - do lesa...tak jsem si pro sebe na Ravelry nazvala tento svůj projekt...Jsem fakt vybíravá na návody a nic mi nepadlo do oka, až jsem si to vymyslela sama:-) Shora pletený bezešvý raglán s aplikovanou krajkou na přední části - Woodland shawl od Nikol Lohr. Příze Lima Drops (cca 11 klubek). Jehlice 3,5 - 4,5. Příště bych svetr udělala užší, ale na zimu se to takto zdá se hodí, jen chybí ta zima, abych tu svoje svetry unosila:-).

18 komentářů:

 1. Katko, tos rychle dopletla rukávy! Svetr je moc krásnej a sluší ti. Motiv lstků mám ráda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lenko, já když se kousnu tak se kousnu:-) a konce mi jdou vždy rychle...děkuji:-)

   Vymazat
 2. Kateřino, Ty i svetr vypadáte náramně!

  OdpovědětVymazat
 3. Krásný svetr :) Taky nejradši pletu podle sebe ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji:-) já nevím zd anejradši, ale je to každopádně dobrodružné:-)

   Vymazat
 4. Krásný svetr :) Taky nejradši pletu podle sebe ;)

  OdpovědětVymazat
 5. Katko paráda...potřebovala bych Tvůj zápal...leží mi tady dva svetry pro Káju, kde už chybí jen kousek, ale pořád vymýšlím, co jiného je potřeba udělat a nakonec než je dokončím, tak mi z toho vyroste :-)
  JJ

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jarko, mě žene ta vidina, že to bude z krku a budu moct dělat něco jiného:-))kostlivce ve skříni nemám ráda a tak se jich ted zbavuju:-)

   Vymazat
  2. taky je nemám ráda, ale stejně začínám nové a to finále mi nějak uniká..o to víc pak potřebuji tašek na projekty :-))

   Vymazat
 6. Krasne vymysleny a hezka barva pouzita. Bravo Katerino !!!

  OdpovědětVymazat
 7. Zase krásný. :-) A pěkné fotky. Fotil muž?

  Kešky nelovíme, ale celkem nedávno jsme měli na návštěvě kamarádku, která ano, tak jsem v rámci procházky chtěla naplánovat nějaké to odlovení. A byla jsem hodně překvapená, kolik jich tady všude okolo je!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, fotil muž:-) Jo, okolí Kuřimi je také nesmírně bohaté. A kluci mají motivaci....poslední byla opravdu vychytaná - zakopaná v zemi, poblíž zvonek...jak v detektivce:-)

   Vymazat
 8. Moc hezké! No já taky pořád nadávám, že se asi budu muset přestěhovat severněji, abych tu svoji vlnu unosila...je to pruda:D Kamarádka dnes vymyslela pojem ta letošní "přihřátá zima" :DD Nezbývá než souhlasit:D

  OdpovědětVymazat
 9. Krásný fotky!
  Zima mi taky chybí...

  OdpovědětVymazat
 10. Tohle je fakt skvělý nápad, taky nikdy nevím, čím to oživit.
  No a zima... asi už budeme muset plést jen z hodně slabých přízí. Já nestíhám unosit ani čepice, a to jsem si letos upletla jednu jedinou- ale na lyže. Měla jsem jí jednou. Achjo. Eva

  OdpovědětVymazat